Horoskop (Yıldız Doğum Haritası) Analizinizi Yapıyorum

Horoskop analizi bilindiği gibi doğum anımızdaki gökyüzü (gezegen) hareketlerini ve evler dediğimiz horoskop haritasındaki yerleşimlerini, birbirleriyle yaptıkları açıları inceleyen analizin adıdır. Yıldızname ya da doğum haritası analizi yıldız haritası analizi olarak da isimlendirilir. 


Horoskop analizi yaptırarak; kendimizi keşfetmemizi ve bilinçaltımızı bilincimize yükselterek farkındalık düzeyimizi arttırabiliriz. Bu sayede hem pozitif-iyicil yeteneklerimizi hem de negatif ve gölge yanlarımızı öğrenmekte, "daha iyisi" olma yolunda gelişebilmekteyiz.

3 yıllık bilgi birikimim ve araştırmalarım ile yola çıkarak oluşturduğum astroloji burçlar sitemde parmak izimiz kadar bize özgü olan horoskopunuzun analizini 45 $ (65 tl.) karşılığında isterseniz havale-EFT isterseniz PAYPAL donate, isterseniz de kredi kartınıza 12 aya kadar taksit ile yaptırabilirsiniz. Konuyla alakalı bilgi almak için BURAYI tıklayabilir ve benimle iletişim kurarak horoskop analizi siparişinizi verebilirsiniz. Analizinizi bir hafta içerisinde yaparak size mail yoluyla gönderiyorum. 

Daha önce siparişini alarak yaptığım örnek referans horoskop analizlerini görmek isterseniz TIKLAYINIZ. (bu analizler sadece analizlerini yayınlamama müsaade eden okuyucularımın analizleridir. Analizlerinin yayınlanmasını istemeyen okuyucularımın analizlerini istekleri doğrultusunda sitremde yayınlamamaktayım.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !